2013 SBS Soruları ve Cevapları

Bir sınav maratonu daha başladı. Her sınav sonunda olduğu gibi 2013 SBS Soruları ve Cevapları da görsel ve yazılı basın aracılığıyla dağıtılacaktır. 2013 SBS soruları da A ve B olmak üzere iki kitapçık olarak düzenlenecektir. Toplamda 100 soru olacaktır.

SBS’ ye girecek milyonlarca öğrenci ve velinin her sene olduğu gibi en çok merak ettiği konulardan biri bu seneki SBS sorularının nasıl olacağıdır. Acaba 2012 SBS sorularından zor mu kolay mı olacak? Hangi konulardan daha fazla soru çıkacak? Tabi bütün bu soruların cevabı sınav zamanı gelip çattığında belli olacak.

Birde şu konu vardır ki, uzmanları bu konu çok meşgul eder ve çocukların gelecekleri bir anda tamamen değişir. SBS sorularına ait kitapçıklarda hatalı soru olduğunun saptanmasıdır. Yetkililer de her defasında hiç bıkmadan SBS soruları ve cevap anahtarının hiç bir hata içermediği konusunda bir basın toplantısı düzenlerler. Bu tarz problemlere 2013 SBS soruları ve cevaplarında karşılaşmamayı diliyoruz.

2013 SBS soruları ve cevaplarına MEB sitesiyle eş zamanlı olarak bu sitemizde de yer verilecek ve sizin heyecanınıza bir nebze de olsa ortak olmuş olacağız. Hepinize başarılar dileriz…

 

Tags: 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*


*

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.